Restoran Purpur
Juba laetud
Purpur
Igaühele saab osaks kuninglik küllus

Purpur on kuninglik värv. See on võimu,
külluse ja dekadentsi värv.
See on liha ja veini värv.

Purpur on hubane à la carte-restoran, mis asub imekaunis mereäärses kuurortlinnas Pärnus, 4-tärni spaa-hotellis Tervise Paradiis. Restoran pakub külastajatele erilist kulinaarset kogemust ning unustamatuid maitseelamusi.

Purpuri õdus ja stiilne atmosfäär ning vaieldamatult Pärnu parim vaade merele loob meeldiva õhkkonna romantilisteks õhtusöökideks või lõbusateks sõpradega koosviibimisteks. Suveperioodil on restoranil avatud väliterrass, kus saab nautida merevaadet ja sumedaid suveõhtuid.

Restoran Purpuri professionaalne teenindus ja kõrge kvaliteet on muutnud selle Pärnu üheks hinnatumaks restoraniks. Restoran on võõrustanud nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi külalisi ning on saanud palju kiitust nii toidu kui ka teeninduse eest.

Restoran mahutab 50 külalist.

Purpur
Purpur 2

Kirg ja pühendumus

À la carte-restorani Purpur peakokk Kairit Akker on noor ja andekas toidukunsti visionäär. Tema kirg ja pühendumus on selgelt näha igas tema valmistatud roas. Kairit on särasilmne, ent samas nõudlik, tagades, et iga köögist väljuv roog oleks parim, mida restoran saab pakkuda. Ta püüdleb alati kõrgeimate standardite poole ning tema loomingus peegelduvad värsked ideed, mis viivad meie restorani järjest kõrgemale tasemele.

Kairit on innovaatiline ja julge kokk, kes julgeb katsetada uusi maitsekombinatsioone ja tehnikaid. Tema roogades on tasakaalustatud maitseprofiilid, kus kohtuvad erinevad tekstuurid ja üllatavad kooslused. Ta suudab luua maitsvaid ja kunstiliselt esinduslikke toite, mis rõõmustavad nii silma kui ka maitsemeeli.

Tema toidud on tõeline nauding igale gurmaanile, kes soovib kogeda unikaalseid maitseelamusi.

Kui otsid toiduelamusi ja meeldivat atmosfääri Pärnus, siis Purpur on kindlasti restoran, mida peaksid külastama.Oleme avatud

P-N 15-22
R-L 15-23

E-post

purpur@spa.ee

Telefon

445 0242Tervise Paradiis OÜ

Registrikood: 10559955 / Side 14, Pärnu 80010, Eesti
terviseparadiis.ee